Jaką baterię kuchenną dopasować do swojego domu?

Klienci, interesujący się kupnem baterii kuchennych, są wręcz zasypywani przez gąszcz ofert. W jaki sposób więc dopasować baterię najlepiej dopasowaną do indywidualnych potrzeb? Czym się kierować i czy montaż takich baterii jest na tyle prosty, że można sobie z tym poradzić na własną rękę? W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Klienci wahają się często czy decydować się na baterie stojące, czy naścienne (https://www.lazienkiabc.pl/Artykuly/Bateria-zlewozmywakowa-jaka-wybrac-1795.html). Jeszcze kilkanaście lat temu, jedynym możliwym rozwiązaniem były przecież baterie naścienne. Przytwierdzone one zostają do przyłączy wody ciepłej i zimnej, umiejscowionych w ścianie. Montaż takiej baterii będzie bardziej skomplikowany, więc tracą one na popularności. Producenci, którzy nadal oferują takie artykuły, wytwarzają je raczej z myślą o klientach, którzy remontują, niż planują instalację. Znacznie szerszym zainteresowaniem cieszą się baterie stojące. Zakłada się je w pobliżu blatu lub w okolicy otworu zlewu. Poniżej zlewozmywaka znajdują się najczęściej elastyczne przyłącza wody ciepłej i zimnej, do których montuje się baterię. Sam montaż powinien być dziecinnie prosty, tym bardziej iż rozmiary otworów są uniwersalne, przez co nie trzeba poszukiwać jakichś konkretnych modeli – każdy będzie pasować.

Zarówno stojące, jak i naścienne baterie kuchenne najwyższej jakości, zainteresowani klienci odszukają w sklepie internetowym http://www.pekado.pl. Firma funkcjonuje od 2007 roku i zatrudnia wyłącznie doświadczonych, godnych polecenia pracowników, gotowych służyć wyśmienitą obsługą i profesjonalnym doradztwem. Kategoria Baterie kuchenne, kryje w sobie ponad sześćset produktów, zaproponowanych przez najbardziej renomowane firmy, jak: Axor, Ferro czy Franke.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.