Jaką baterię kuchenną dopasować do swojego domu?

Klienci, interesujący się kupnem baterii kuchennych, są wręcz zasypywani przez gąszcz ofert. W jaki sposób więc dopasować baterię najlepiej dopasowaną do indywidualnych potrzeb? Czym się kierować i czy montaż takich baterii jest na tyle prosty, że można sobie z tym poradzić na własną rękę? W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Klienci wahają się często czy decydować się na baterie stojące, czy naścienne. Jeszcze kilkanaście lat temu, jedynym możliwym rozwiązaniem były przecież baterie naścienne. Przytwierdzone one zostają do przyłączy wody ciepłej i zimnej, umiejscowionych w ścianie. Montaż takiej baterii będzie bardziej skomplikowany, więc tracą one na popularności. Producenci, którzy nadal oferują takie artykuły, wytwarzają je raczej z myślą o klientach, którzy remontują, niż planują instalację. Znacznie szerszym zainteresowaniem cieszą się baterie stojące. Zakłada się je w pobliżu blatu lub w okolicy otworu zlewu. Poniżej zlewozmywaka znajdują się najczęściej elastyczne przyłącza wody ciepłej i zimnej, do których montuje się baterię. Sam montaż powinien być dziecinnie prosty, tym bardziej iż rozmiary otworów są uniwersalne, przez co nie trzeba poszukiwać jakichś konkretnych modeli – każdy będzie pasować.

Zarówno stojące, jak i naścienne baterie kuchenne najwyższej jakości, zainteresowani klienci odszukają w sklepie internetowym http://www.pekado.pl. Firma funkcjonuje od 2007 roku i zatrudnia wyłącznie doświadczonych, godnych polecenia pracowników, gotowych służyć wyśmienitą obsługą i profesjonalnym doradztwem. Kategoria Baterie kuchenne, kryje w sobie ponad sześćset produktów, zaproponowanych przez najbardziej renomowane firmy, jak: Axor, Ferro czy Franke.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *