Trendy dotyczące dekoracyjnych grzejników łazienkowych

Grzejniki były kiedyś podstawowym elementem wyposażenia wnętrza, ale używanym jedynie do utrzymania w pomieszczeniu odpowiedniego poziomu temperatury i niemającym żadnego celu dekoracyjnego, poza wypełnianiem przestrzeni ściany. Był także czas, kiedy przy projektowaniu dekoracyjnych grzejników pomijano zupełnie efektywność cieplną, aby wyglądały one stylowo i efektownie. W dzisiejszych czasach doświadczeni klienci wiedzą, że wydajność cieplna jest kluczowym kryterium wyboru grzejnika, a rynek grzejników odpowiednio się do tego dostosował. Współczesne grzejniki zwracają uwagę nie tylko swoją estetyką, ale także zaawansowaną technologią. Jakie trendy królują?

Miłościwie nam panująca — ekologia

Coraz więcej osób uznaje znaczenie ochrony środowiska, a produkty proekologiczne są wybierane bardzo często. Znajduje to swoje odzwierciedlenie również na rynku grzejników. Ogromną popularnością cieszą się grzejniki wykonane z aluminium z większą przestrzenią do powieszenia ręczników. Grzejniki aluminiowe są produktami wyróżniającymi się niskim zużyciem wody i są zwykle wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Oferują szybkie nagrzewanie wnętrza, ale również jego szybkie chłodzenie, co oznacza, że mamy większą kontrolę nad poziomem komfortu. Są to energooszczędne produkty na przyszłość.

Jego wysokość – kolor

Dodanie koloru do łazienki to szybki i łatwy sposób, aby wnętrze nabrało nowego wyglądu. Jeśli nie chcemy malować lub odnawiać go, wystarczy dodać kilka kolorowych akcesoriów, aby natychmiast odświeżyć całą łazienkę.
Zainstalowanie grzejnika na ręczniki to fantastyczny sposób nadania łazience luksusowego wyglądu. Nowoczesne projekty mogą poprawić estetykę każdej łazienki, a różnorodność dostępnych kolorów oznacza, że możemy postawić na fantazję i kreatywność.

Oczywiście rośnie zapotrzebowanie na kolorowe grzejniki w naturalnych kolorach, aby uzupełnić płytki lub jaskrawe kolory ścian i uzyskać żywy styl. Odradzają się również monochromatyczne trendy w łazienkach. Jednak kolor zdecydowanie króluje, można zauważyć ten trend na stronie sklepu internetowego Iterma.pl – http://iterma.pl/grzejniki-dekoracyjne/1/2/. Kolorowe grzejniki oferują nie tylko coś nowego, efektownego, niepowtarzalnego. Pamiętajmy o tym, że mogą zwiększyć moc grzewczą nawet o 20%. Wystarczy poszukać dobrej jakości lakieru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.