Rożne rodzaje wieszaków do przedpokoju

Wieszak jest niezbędnym wyposażeniem przedpokoju. Pomaga w organizacji przestrzeni i ułatwia zachowanie porządku. Funkcjonalne meble tego typu znajdziemy w każdym sklepie meblowym również w Internecie np. na stronie https://otomeble.pl/meble-do-przedpokoju/wieszaki-do-przedpokoju.html. Wieszaki występują w różnych odsłonach.

Najprostszym typem jest panel z pionowym lub poziomym rzędem haczyków. Bardziej złożone modele są wyposażone w lusterka, półki na dodatkowe akcesoria, czasami oddzielne miejsce do przechowywania butów. Wieszak wraz ze stojakiem może być wykonany na różne sposoby. W niektórych modelach górna część i obudowa są nierozłączne, podczas gdy w innych są niezależnymi elementami. Niektóre wieszaki posiadają lustra. Mogą być one umieszczone z boku, w środku modelu lub na drzwiach szafy wchodzącej w skład zestawu. Kształt lustra nie musi być tradycyjny, czyli prostokątny. Może być owalny albo zupełnie nieregularny. Bardzo często obok luster montowane są lampki.

Zastosowanie fantazyjnych wieszaków na ubrania w rozmaitych kolorach lub formach zwiększa atrakcyjność wizualną przedpokoju. Prostokątna wersja jest uważana za klasyczną, ale można również wybrać owalną lub inną ciekawą konfigurację. Gdy pomieszczenie jest urządzone w duchu nowoczesnym lub art deco, doskonale uzupełni je całkowicie metalowy panel z uchwytami o nietypowym kształcie geometrycznym. Drewniane wieszaki wybierzmy w przypadku bardziej klasycznych aranżacji.

Metalowe kute wieszaki są zawsze eleganckie i stylowe. Często są robione są na zamówienie. Koszt takich rozwiązań jest bardzo wysoki, ale fantastycznie wzbogacają one każde wnętrze. Używanie modeli z lusterkami jest doskonałym rozwiązaniem dla małych mieszkań i domów, bo pomaga wizualnie rozszerzyć korytarz czy przedpokój i uczynić go trochę lżejszym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *