Poznaj bliżej Cracow Shooting Academy

Cracow Shooting Academy to strzelnica organizująca szkolenia strzeleckie i udostępniająca swoje profesjonalne zaplecze wszystkim zainteresowanym tą niezwykłą pasją, jaką jest strzelanie. Nasz obiekt zlokalizowany jest na Pasterniku w Krakowie. To świetne położenie w pobliżu głównych dróg dojazdowych do Krakowa, gwarantuje łatwe dotarcie na zajęcia. Bez problemów dostaniecie się tutaj środkami komunikacji miejskiej oraz własnym samochodem.

Kim jesteśmy?

Decydując się na naszą strzelnicę, wybieracie wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów strzelectwa, posiadających wszelkie niezbędne pozwolenia. Wielu z nich to czynni zawodnicy strzelectwa sportowego, dynamicznego oraz bojowego. Są w różnym wieku. Posiadają różne wykształcenie. Jest jednak jedna rzecz, która ich łączy. To ogromna pasja i zamiłowanie do strzelectwa. Nasi trenerzy z pewnością przekonają was, że strzelectwo jest niezwykle ciekawą i bardzo przyjemną formą rekreacji. Dodatkowo to hobby, które relaksuje i potrafi być odskocznią od problemów dnia codziennego.

Czym się zajmujemy?

Nauka strzelania to oczywiście nasze podstawowe zajęcie. Organizujemy, zatem i prowadzimy treningi prowadzące do doskonalenia trudnej sztuki strzelectwa. Wiemy, jak ogromną rolę w trakcie takiej nauki odgrywa rywalizacji. Na terenie strzelnicy prowadzimy, więc różnego rodzaju zawody, które pozwalają się zmierzyć z innymi pasjonatami strzelectwa. Ciekawą opcją są organizowane przez nas imprezy integracyjne oraz rozmaite eventy np. wieczory kawalerskie. Nauczymy bezpiecznego i profesjonalnego posługiwania się bronią każdego kursanta.

Dlaczego właśnie my?

Nasze usługi warto wybrać przede wszystkim na szeroko rozumiany profesjonalizm, który przejawia się zarówno w doborze kadry, możliwości trenowania na świetnym sprzęcie oraz doskonale przygotowanym zapleczu. Jednak to nie wszystko! Wyróżnia nas również ogromna elastyczność. Każdy uczestnik kursu może u nas liczyć na indywidualne traktowanie i dostosowanie szkolenia do własnych potrzeb oraz możliwości. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do skorzystania z naszych usług, zajrzyjcie na stronę https://www.shootingcracow.com lub https://www.shootingcracow.com/en/Shooting_range, aby poznać bliżej naszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *