Piękne krzesła do gastronomii

Sporządź plan piętra, aby jak najlepiej uporządkować układ swojej restauracji Zaplanuj przepływ ruchu w krytycznych punktach: między kuchnią a salą, przy wejściu do restauracji, pomiędzy stołami, przy barze itp. Ułatw swoim pracownikom i klientom poruszanie się.

Mały detal, który robi różnicę: poduszki

Nic nie jest bardziej denerwujące niż krzesło, które jest trudno przenieść. Przymocuj podkładki do krzesła , aby uniknąć tarcia i zadrapań na podłodze. Krzesła do gastronomii powinny być niezwykle wygodne.

Znaczenie krzesła i stołu dla idealnego ustawienia

Stoły i krzesła restauracyjne są uważane za cenne aktywa również dla restauracji i kawiarni. Odzwierciedla różne potrzeby dla konkretnej restauracji lub kawiarni. Kiedy jedziemy do restauracji, najpierw jesteśmy zachwyceni i przyciągnięci do wnętrz i mebli, a potem decydujemy się wejść i zamówić jedzenie. Jakie meble zapewniają komfort? To krzesła i stoły restauracyjne przyciągają nasze oczy i zwiększają zainteresowania do wejścia do restauracji lub kawiarni. Menu i jakość jedzenia też są ważne. Ważna jest wygoda, gdy siedzimy podczas kolacji w restauracjach. Miejsce do siedzenia ma największy wpływ, a ludzie mówią o jedzeniu. Wybór dobrego krzesła restauracyjnego jest niezbędny w nowej scenerii kawiarni.

Poziom komfortu

Pierwszą rzeczą, którą musisz sprawdzić podczas kupowania krzeseł i stołów restauracyjnych, jest poziom komfortu. Usiądź i sprawdź, które krzesło zapewnia największy komfort. Sprawdź, w jaki sposób masz siedzieć na krześle. Popatrz na oparcie fotela, czy jest ono proste, wygięte, zakrzywione itp., w jaki sposób dopasowuje się postawy ciała. Ważną rolę odgrywa też poduszka. Czy ma być miękka, czy twarda? Usiądź na dłużej i sprawdź, czy krzesło jest wygodne przez długie godziny, czy też nie. Wszystkie te aspekty są objęte komfortem testowania krzesła.

Wzrost i waga

Jak wyobrażasz sobie swoją kawiarnię — wysokie krzesełka, niskie krzesła lub krzesła o umiarkowanej wysokości? Moim zdaniem kawiarnie należy traktować jako miejsca, gdzie ludzie bardzo długo siedzą, najlepsze mogą być krzesła o niskim lub umiarkowanym oparciu. Ponadto sprawdź także wagę krzesła. Krzesło restauracyjne lub do kawiarni nie powinno się przemieszczać podczas siedzenia. To denerwujące dla klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *