Jaki model fotela biurowego wybrać?

Wybór właściwego fotela biurowego to nie taka łatwa sprawa. Trzeba uwzględnić wiele czynników, m.in. trzeba ustalić, czy osoba na nim siedząca będzie spędzać osiem godzin przed komputerem, czy też będzie z niego korzystać dorywczo. Niektórzy cenią sobie też to kiedy fotel zawiera wszystkie regulacje- jednak w przypadku osób pracujących dorywczo nie jest konieczne, by fotel był wyposażony we wszystkie regulacje.

Fotele biurowe Motto czy z linii xenon?

Motton oferuje fotele biurowe w prostej formie w dużej gamie kolorów, natomiast fotele z linii xenon zachowują wszystkie standardy, tutaj do wyboru mamy klasyczne oparcia we wszystkich kolorach oraz siatkowe oparcia. Siatkowe oparcia są świetnym rozwiązaniem w czasie letnich upałów- znakomicie przepuszczają powietrze. Warto też przyjrzeć się modelom takim jak arca czy veris- stworzone zostały z myślą o tych, którzy będą spędzać przed komputerem wiele godzin dziennie.

Warto zainwestować w wygodny fotel

Wygodny fotel biurowy to dobra inwestycja, ponieważ inwestujemy w zdrowy kręgosłup. Wybierając fotel biurowy dobrej jakości przestaniemy się zmagać z dolegliwościami układu mięśniowo- szkieletowego, które występują przy obsłudze niemal wszystkich stanowisk biurowych. Sztywności, drętwienia, drżenie mięśni, bóle pleców- to wszystko odejdzie w niepamięć jeśli zdecydujemy się na to, by zamienić zwykły fotel na ergonomiczny fotel biurowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.