Jak ustawić meble eventowe?

Szukając idealnego miejsca na imprezę, oprócz listy gości, należy też wziąć pod uwagę, wymaganą wielkość sali. Możemy uporządkować swoje meble i sprzęt na wiele różnych sposobów w ramach dostępnej przestrzeni. Wybierając swój układ, należy wziąć pod uwagę rodzaj imprezy i wymaganą powierzchnię netto na jednego gościa. Całkowita powierzchnia netto to powierzchnia zamkniętego pomieszczenia, z wyłączeniem sceny, wolnostojących dekoracji i wszelkich urządzeń technicznych.

Wynajmując wynajem mebli eventowychmamy większą swobodę w ich wyborze. Dlatego warto znaleźć dobrą wypożyczalnię, która proponuje szeroką ofertę.

Stoły i krzesła

W zależności od rodzaju wydarzenia, konieczne może być zapewnienie stołów i krzeseł. Jeśli program naszej prezentacji zawiera prezentację, upewnijmy się, że wszyscy goście mają dobry widok zarówno na głośnik, jak i na ekran prezentacji. Nie umieszczajmy więc krzeseł za kolumnami ani za czymś, co mogłoby blokować pole widzenia. Jeśli zaś organizujemy kongres ze stosunkowo długimi sesjami, zdecydujmy się na wygodne krzesła i ustawmy je tak, aby było dużo miejsca na nogi. Dostosujmy układ zgodnie z możliwościami dostępnej Sali.

Jeśli planujemy oficjalną kolację, spróbujmy użyć okrągłych stołów. Są one nie tylko przyjemniejsze wizualnie, ale także zwiększają przyjemność gości. Każdy może zobaczyć wszystko, co znajduje się na sali. Rozmowa też jest łatwa i nikt nie czuje się pominięty. Niezależnie od tego, czy stoły są okrągłe, czy podłużne, upewnijmy się, że są wystarczająco duże, aby gościom nie było zbyt ciasno lub by elegancka dekoracja nie wisiała nad ich talerzami.

Przydatne wskazówki

Pamiętajmy, aby przewidzieć specjalne miejsca dla gości VIP i prasy, jeśli organizujemy konferencję prasową. Jeśli zaś spodziewamy się osób na wózkach inwalidzkich podczas imprezy, upewnijmy się, że miejsce dla nich jest zarezerwowane z przodu audytorium.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy wypożyczającej meble?
Większość takich firm oferuje szeroki wachlarz asortymentu. Niezależnie od tego, czy jest to wydarzenie firmowe, czy rodzinne, doradzą w wyborze idealnych mebli. Mają też bardzo przystępne ceny. Dlatego warto przejrzeć ich oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *