Jak rozplanować wyjątkowy wystrój restauracji?

Smakosze, kochający odwiedzanie nowych restauracji i mniejszych, przytulnych lokali gastronomicznych zgodnie twierdzą, że tajemnicą sukcesu takich miejsc jest nie tylko bogate menu i uczynna obsługa. Kluczowym jest także aranżacja lokalu, ponieważ sprawia, że panuje w nim niepowtarzalna atmosfera, której nie sposób zapomnieć. Pozorne szczegóły, jak kolor ścian, zasłonki, stoły i krzesła do restauracji, powinny zatem zostać dopasowane ze szczególną starannością.

Zapoznając się z prawdziwym bogactwem ofert, prezentujących nowości w dziedzinie umeblowania restauracji, nie można pominąć oryginalnej kolekcji krzeseł o nazwie Delta. Wszystkie krzesła, należące do tej linii, stworzono ze świetnej jakości sklejki. Została ona następnie poddana obróbce termicznej, by nadać meblom oryginalny, niesztampowy kształt. Konstrukcja krzeseł składa się także ze stabilnych nóg, wykonanych z dwóch wysokiej jakości materiałów: stali lub drewna. Dzięki temu klienci będą mieli możliwość zadecydowania, w jakim stylu wykonane zostaną ich wymarzone meble. Meble serii Delta cieszą wzrok prawdziwym bogactwem kolorów, które można dopasować do każdej aranżacji. Klienci mogą wybrać kolor tapicerki (zielony, pomarańczowy, niebieski lub biały) oraz zdecydować o kolorze nóg krzeseł, zwłaszcza jeśli okaże się, iż wykonane zostaną z drewna bukowego. Materiał ten bardzo łatwo jest polakierować. W ten sposób, urządzający lokal będą mogli wykreować dowolną, niepowtarzalną przestrzeń, w której doskonale poczują się odwiedzający goście.

Krzesła nie są jedynym obowiązkowym elementem, który powinien pojawić się w lokalu gastronomicznym. Bardzo ważne są także wygodne, przestrzenne stoły, przy których przybywający goście będą mogli zjeść i porozmawiać. W bogatym asortymencie naszego zespołu znajdują się zarówno gotowe, eleganckie propozycje stołów, które dostępne są na naszym magazynie, jak i istnieje również możliwość wykonania projektów na indywidualne zamówienie. Wszystkie stoły, które oferujemy wykonywane są z najlepszych materiałów: blaty z wytrzymałej, odpornej na zarysowania sklejki o grubości 25 mm, natomiast nogi z doskonałego drewna dębowego lub bukowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *