Integracja na strzelnicy

Polskie firmy już dawno dostrzegły potrzebę integracji pracowników. Różnego rodzaju imprezy integracyjne cieszą się, więc coraz większym powodzeniem. Bardzo często łączone są ze szkoleniami. Odbywają się w ciekawych miejscach, sprzyjających relaksowi. Nierzadko bywają dla pracowników wyzwaniem. Interesującym pomysłem na imprezę integracyjną może okazać się wspólny wypad na strzelnicę. Wiele strzelnic posiada w swojej ofercie tego rodzaju eventy. Strzelnica w Krakowie, która zapewnia taką możliwość to Cracow Shooting Academy. Na jej stronie internetowej możemy zapoznać się z szeroką ofertą dla firm.

Dlaczego warto zorganizować imprezę integracyjną na strzelnicy?

Integracja pracowników sprzyja lepszej współpracy na polu zawodowym. Pracownicy, którzy mają szansę lepiej się poznać, są w stanie współdziałać ze sobą przy najtrudniejszych zadaniach. Na strzelnicy mają do czynienia ze zdrową rywalizacją, która dostarcza wielu pozytywnych emocji. Mogą obserwować swoich współpracowników w niecodziennych sytuacjach, poznać ich reakcje na nietypowe doświadczenia.

Praca w dużej firmie związana jest nieodłącznie ze stresem. Mamy do wykonania wiele zadań. Bardzo często działamy pod presją czasu. Co rusz pojawiają się jakieś problemy. W tej sytuacji pobyt na strzelnicy to fantastyczna opcja. Nic nie relaksuje tak, jak strzelanie. Oddanie poprawnego, celnego strzału wymaga ogromnej koncentracji. Skupiając się na tym jednym, podstawowym zadaniu jesteśmy w stanie zapomnieć o innych kłopotach. Na strzelnicy możemy się wyciszyć i złapać odrobinę psychicznej równowagi.

Czy to bezpieczne?

Wielu właścicieli firm może zastanawiać się, czy pobyt na strzelnicy grupy osób, które bardzo często wcześniej nie miały żadnego kontaktu z bronią palną jest całkowicie bezpieczny. Na strzelnicy obowiązują pewne zasady, których należy przestrzegać w trosce o bezpieczeństwo swoje oraz innych gości obiektu. Dbają o to przede wszystkim instruktorzy. Na strzelnicy nikt nie jest pozostawiony samemu sobie. Instruktorzy cały czas czuwają nad bezpiecznym oddawaniem strzałów. Nieodpowiedzialne zachowania zdarzają się tu bardzo rzadko i od razu są eliminowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *