Dlaczego warto kupować w Galerii Łomianki?

Galeria Łomianki to kameralne centrum handlowe, które znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Znajdziemy tu kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan.

Galeria Łomianki to przede wszystkim inna filozofia kupowania. Jest to miejsce, w którym możemy też odpocząć, spotkać się z lokalnymi działaczami oraz zadbać o środowisko. Sprawdź na stronie www.galerialomianki.pl.

Postawa ekologiczna

Galeria chce kształtować proekologiczne postawy wśród swoich klientów. Znajdziemy tu takie udogodnienia, jak ładowarka do samochodów elektrycznych, ławka wyposażona w baterie słoneczne, punkt zbiórki plastikowych nakrętek czy hotel dla ptaków, owadów i płazów, którym opiekują się uczniowie pobliskiej szkoły. W ciepłe dni skorzystać można z zewnętrznego źródełka z uzdatnioną do picia wodą, przystosowanego również dla zwierząt. Jest to miejsce, które stawia na personalną, otwartą komunikację. Chcąc, aby odwiedzający klienci czuli się swobodnie i komfortowo, galeria wytyczyła specjalne ścieżki klienta, zastosowała czytelne oznaczenia i mapy interaktywne. Zakupy w Galerii Łomianki są więc intuicyjne i wygodne. Zachowano kameralny charakter obiektu, który jest otwarty na potrzeby klientów.

Atrakcje dla dzieci i nie tylko

Z myślą o tych najmłodszych powstały trzy place zabaw: dwa wewnętrzne oraz zewnętrzna strefa dla dzieci, która jest otwarta również po godzinach funkcjonowania samej galerii. Dorosłym dedykowana jest „Współpracownia”. Jest to darmowa przestrzeń co-workingowa, w której można swobodnie popracować lub odbyć spotkanie biznesowe. Jeden ze swoich lokali Galeria Łomianki oddała w ręce artystów, dzięki czemu można tu podziwiać prace okolicznych twórców. Ze względu na lokalny charakter obiektu, jest on otwarty na wszelkie inicjatywy społeczne. Galeria chętnie współpracuje z lokalnymi szkołami, fundacjami i organizacjami, wspiera rozwój kultury i sztuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *