Dla kogo jest psycholog

Wiele osób wciąż wstydzi lub też boi się iść do psychologa. Zupełnie niesłusznie. Psycholog jest po to, aby nam pomóc, a nie po to, aby rozpowiadać wszystkim o naszych problemach, śmiać się z nas itd. Czasami zdarza się tak, że po prostu nie jesteśmy już w stanie sami poradzić sobie z naszymi problemami. Chęć udania się do specjalisty jest słuszną i jedyną właściwą decyzją.

Naprawdę warto zgłosić się do jakiegoś centrum terapeutycznego, bowiem z pewnością trafimy w takiej placówce na osobę, która miała już styczność z takimi problemami. Może wreszcie poczujemy, że ktoś nas rozumie i chce nam udzielić pomocy. Dla kogo jest psycholog? Dla każdego. Nie trzeba borykać się z jakimiś wielkimi problemami, czasami warto z kimś porozmawiać nawet o jakichś mniejszych rozterkach itd. Psycholog spojrzy na daną sprawę obiektywniej niż my. Jeżeli zaś mamy już poważne problemy, nie radzimy sobie z emocjami, mamy myśli samobójcze, nie wychodzimy z domu itd. to nie możemy zwlekać ani chwili.

Szczególnie warto wybrać się do Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowego. Można zapoznać się z ich stroną internetową http://www.pcts.com.pl/psycholog. Centrum ma swoje placówki w Warszawie (ul. Hoża), Rzeszowie (al. Piłsudskiego) oraz Lublinie (ul. 3-go Maja). Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe oprócz wizyt u psychologa oferuje także terapię uzależnień, terapię par, terapię dzieci i młodzieży, wizyty u psychiatry itd. Pracuje tu wiele wykształconych osób, które z pewnością nam pomogą. Nie musimy także bać się o dyskrecję. Nie ma zatem na co czekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *