Coś dobrego dla każdego – atrakcje Galerii Łomianki

Galeria Łomianki to nowa inwestycja, gdyż pobudowana została w województwie mazowieckim w 2012 roku. Położona jest tuż przy ternie Kampinoskiego Parku Narodowego, co dodatkowo podnosi walory wizualnego wyglądu obiektu oraz jego lokalizacji. W przeciwieństwie do wielkich mega-centrów handlowych Galeria Łomianki stawia nie tylko na rozrywkę i konsumpcjonizm, ale również na bycie eko. To nowoczesna galeria, w której z pewnością każdy znajdzie to, czego szuka.

Teatrzyk dla najmłodszych

Dzieci w galerii najczęściej nudzą się lub starają rozrabiać. Tak ich natura, że mają problemy z wytrzymaniem długo w jednym miejscu i byciu spokojnymi przez ten czas, gdy dookoła jest tyle możliwości na zabawę i ciekawostek. W Galerii Łomianki dzieci nie będą się nudziły i znajdą miejsce, by dać upust swojej energii w trakcie interaktywnych przedstawień tematycznych dla maluchów. Dzieci mogą udać się w tracie teatrzyku na przygodę wraz z dzielnym elfem, któremu pomogą odnaleźć Mikołaja i uratować święta. Innym razem wsiądą na pokład pirackiego statku i w rytmie szanty będą poszukiwać na odległych lądach zaginionych skarbów.

Zakupy w stu smakach

Galeria kojarzy się przede wszystkim z zakupami i tej opcji nie zabraknie w Galerii Łomianki. Wybór sklepów odzieżowych i usługowych jest tutaj zaskakujący, biorąc pod uwagę wymiary galerii, która nie jest aż tak duża. Jednak można znaleźć tutaj słynne sieciówki, jak Mohito, Reversed, C&A oraz wiele więcej. Także na koneserów dzieł kultury czeka wiele przyjemności w Empiku. Na miłośników dobrego jedzenia i słodkości także w Galerii czeka wiele urokliwych lokali oraz tych dobrze znanych. Ci, którzy w trakcie wypadu do galerii lubią buszować w sklepach kosmetycznych mogą udać się do Yves Rocher, Hebe lub jednego z licznych sklepów markowych. Szczegółowy plan galerii znajdziemy na https://galerialomianki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *