Coffee Break – Barista na Twoje usługi.

Barista to osoba, która zawodowo zajmuje się wybieraniem, parzeniem oraz podawaniem kawy. Jeszcze kilkanaście lat temu mało, kto słyszał o tej profesji. Dziś jest to zawód szanowany i doceniany. Bo bariści to z reguły pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę na temat kawy oraz doświadczenie w jej parzeniu i ciekawym podawaniu. Popularność usług baristycznych postanowili wykorzystać właściciele firmy Coffee Break. Stworzyli miejsce, w którym można wynająć zarówno baristów, jak i profesjonalny sprzęt. O usługach firmy poczytamy w zakładce oferta na stronie http://coffeebreak.pl/.

Dla kogo przeznaczone są usługi baristyczne?

Z usług Coffee Break mogą skorzystać przede wszystkim organizatorzy rozmaitych konferencji, szkoleń, kongresów, spotkań integracyjnych, spotkań biznesowych, różnego rodzaju eventów oraz uroczystości rodzinnych. Jednym zdaniem, wszyscy Ci, którzy chcieliby umilić gościom czas filiżanką znakomitej kawy podanej z uśmiechem na twarzy i pełnym profesjonalizmem. Oddzielną usługą są specjalne pokazy baristyczne, które z powodzeniem mogą stać się ciekawym elementem rozrywkowym każdego wydarzenia. W trakcie takich pokazów barista przedstawia w ciekawy sposób informacje na temat kawy, jej pochodzenia sposobów parzenia oraz interesującej historii. W trakcie pokazu odbywa się prezentacja malowania na kawie, czyli tzw. LatteArt oraz wspólna zabawa z uczestnikami polegająca na przyrządzeniu i pomalowaniu własnej kawy. Tego rodzaju pokazy stają się równie popularne, jak pokazy barmańskie.

Usługi baristyczne to fantastyczna propozycja dla par organizujących swoje wesele. Kawa jest niezwykle ważnym elementem przyjęcia weselnego. Wspólne wypicie filiżanki kawy integruje gości. Nie da się też ukryć, że pobudzająca kofeina pozwala przetrwać wielogodzinną zabawę, trwającą niekiedy do samego rana.

Dlaczego warto skorzystać z usług Coffee Break?

Z usług firmy warto skorzystać przede wszystkim ze względu na profesjonalizm baristów tworzących zespół Cofffee Break. Wynajmując zawodowców mamy gwarancję doskonałej jakości usług. Niewątpliwym atutem firmy jest jej kompleksowość. Coffee Break nie tylko wynajmuje baristów, zajmuje się też wynajmem i dzierżawą ekspresów do kawy, mobilnych barów, cateringiem, pokazami baristycznymi, organizowaniem kursów dla baristów. Posiada również pełną ofertę barmańską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.