Menu

Piękne krzesła do gastronomii

11 października, 2018 - Ogólne

Sporządź plan piętra, aby jak najlepiej uporządkować układ swojej restauracji Zaplanuj przepływ ruchu w krytycznych punktach: między kuchnią a salą, przy wejściu do restauracji, pomiędzy stołami, przy barze itp. Ułatw swoim pracownikom i klientom poruszanie się.

Mały detal, który robi różnicę: poduszki

Nic nie jest bardziej denerwujące niż krzesło, które jest trudno przenieść. Przymocuj podkładki do krzesła , aby uniknąć tarcia i zadrapań na podłodze. Krzesła do gastronomii powinny być niezwykle wygodne.
Znaczenie krzesła i stołu dla idealnego ustawienia
Stoły i krzesła restauracyjne są uważane za cenne aktywa również dla restauracji i kawiarni. Odzwierciedla różne potrzeby dla konkretnej restauracji lub kawiarni. Kiedy jedziemy do restauracji, najpierw jesteśmy zachwyceni i przyciągnięci do wnętrz i mebli, a potem decydujemy się wejść i zamówić jedzenie. Jakie meble zapewniają komfort? To krzesła i stoły restauracyjne przyciągają nasze oczy i zwiększają zainteresowania do wejścia do restauracji lub kawiarni. Menu i jakość jedzenia też są ważne. Ważna jest wygoda, gdy siedzimy podczas kolacji w restauracjach. Miejsce do siedzenia ma największy wpływ, a ludzie mówią o jedzeniu. Wybór dobrego krzesła restauracyjnego jest niezbędny w nowej scenerii kawiarni.
Poziom komfortu
Pierwszą rzeczą, którą musisz sprawdzić podczas kupowania krzeseł i stołów restauracyjnych, jest poziom komfortu. Usiądź i sprawdź, które krzesło zapewnia największy komfort. Sprawdź, w jaki sposób masz siedzieć na krześle. Popatrz na oparcie fotela, czy jest ono proste, wygięte, zakrzywione itp., w jaki sposób dopasowuje się postawy ciała. Ważną rolę odgrywa też poduszka. Czy ma być miękka czy twarda? . Usiądź na dłużej i sprawdź, czy krzesło jest wygodne przez długie godziny, czy też nie. Wszystkie te aspekty są objęte komfortem testowania krzesła.
Wzrost i waga
Jak wyobrażasz sobie swoją kawiarnię – wysokie krzesełka, niskie krzesła lub krzesła o umiarkowanej wysokości? Moim zdaniem kawiarnie należy traktować jako miejsca, gdzie ludzie bardzo długo siedzą, najlepsze mogą być krzesła o niskim lub umiarkowanym oparciu. Ponadto sprawdź także wagę krzesła. Krzesło restauracyjne lub do kawiarni nie powinno się przemieszczać podczas siedzenia. To denerwujące dla klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *